Logo van Actief in Emmen dat doorverwijst naar de homepage van Actief in Emmen
Zeemeerminzwemmen

Watersport- en spelmiddag Erica

Zwembad Erica
02 juli 2025 - 02 juli 2025 14:30 - 17:00
Erica, Jongeren (12 tot 18 jaar)
Veenschapswijk 5, Erica

Watersport- en spelmiddag voor de jeugd

Ben je tussen de 8 en 18 jaar en heb je tenminste zwemdiploma A? Dan is deze middag echt iets voor jou!

Op woensdagmiddag 2 juli organiseren Zwembad Erica en Brede School Erica een middag met activiteiten in en rond het zwembad. Doe mee met zeemeerminzwemmen, beachvolleybal, spring lekker van de duikplank of misschien kun jij ook wel lopen op het water!

Wat: Middag vol watersport en spel
Voor wie: 8 tot 18 jaar met tenminste zwemdiploma A
Waar: Zwembad Erica
Wanneer: Woensdag 2 juli 2025
Tijd: 14.30-17.00 uur

Deze watersport- en spelmiddag wordt georganiseerd ter ere van het 65-jarig jubileum van Zwembad Erica.

Voor vragen, neem contact op met de buurtsportcoaches via E: bscdevelden@emmen.nl of M: 06-50098132 (Bjarne) of M: 06-21634287 (Inge)

Dit is een activiteit van de Brede School Erica en Zwembad Erica. Aan deelname zijn geen kosten verbonden.

Contact

Heb je een vraag? Stuur dan een e-mail naar actief@emmen.nl. Vermeld de locatie van jouw dorp of wijk. Dan kunnen we jouw vraag snel beantwoorden.

Wil je ons volgen?

De meeste buurtsport- en cultuurcoaches gebruiken Facebook en Instagram om activiteiten in dorpen en wijken te delen. Ben je benieuwd naar activiteiten? Volg dan de buurtsportcoaches en de Brede School in jouw dorp of wijk.