ontwerp teletijdmachine

KinderZooKeeper (vanaf 6 jaar)

ZOOkeeper Rensenpark: hoofdingang Centrum, rechts
-
Angelslo, Barger-Compascuum, Barger-Oosterveld, Bargeres, Delftlanden, Emmen-Centrum, Emmer-Compascuum, Emmerhout, Emmermeer, Erica, Klazienaveen, Nieuw-Amsterdam/Veenoord/Zandpol, Nieuw-Dordrecht, Nieuw-Weerdinge, Rietlanden, Roswinkel, Schoonebeek, Weerdinge, Weiteveen/Nieuw-Schoonebeek, Zwartemeer
ook op woensdag 11,18, 25 nov | vrijdag 6,13,20,27 nov | beide dagen van 14.00-16.00

In het Rensenpark in Emmen staat een klein gebouwtje, waar vroeger de bewaker van de dierentuin was te vinden: de Zookeeper.
Het gebouwtje wordt nu gebruikt voor en door kunstenaars.

Binnenkort mogen kinderen vanaf 6 jaar uit de gemeente Emmen hier samen met drie kunstenaars ook een kunstwerk maken.

Het hele gebouwtje wordt omgetoverd tot een grote teletijdmachine. Er wordt gebouwd met bamboe, hout en karton en hergebruikte materialen en oude apparaten.

Ook voorbijgangers en familie en vrienden van de kinderen mogen meedoen. Maar de kinderen zijn de baas (samen met de kunstenaars).

Wie zin heeft kan samen met de kunstenaars het schetsontwerp in het gebouwtje van de Zookeeper in de grote teletijdmachine komen verwerken of nabouwen in het groot. Of nog nieuwe dingen maken! Geef je hiervoor wel even op via de aanmeldknop!

De kunstenaars zijn in november steeds op woensdagmiddag en vrijdagmiddag van 14 - 16u aanwezig om samen te bouwen.

Op zaterdag 21 november van 10-13u is er een extra dagdeel voor ouders of grootouders of ooms en tantes om met hun kind te komen bouwen.

Meedoen is gratis en je mag ook meerdere middagen meedoen.

Aan het eind, op zondag 29 november, is er een feestelijke presentatie, waarbij kinderen die dat leuk vinden, ook zelf betrokken worden in de organisatie ervan.

Iedereen mag dan komen kijken.

Aanmelden voor bouwen aan de teletijdmachine

Contact

Heb je een vraag? Stuur dan een e-mail naar actief@emmen.nl. Vermeld de locatie van jouw dorp of wijk. Dan kunnen we jouw vraag snel beantwoorden.

Wil je ons volgen?

De meeste buurtsport- en cultuurcoaches gebruiken Facebook en Instagram om activiteiten in dorpen en wijken te delen. Ben je benieuwd naar activiteiten? Volg dan de buurtsportcoaches en de Brede School in jouw dorp of wijk.